Бінарне заняття з фінансового права

Для студентів 3-го курсу 22 квітня у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу доктором педагогічних наук Юлією Кузьменко було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Фінансове право України» за участю практичних працівників Головного управління фіскальної державної служби у Херсонській області, АРК та м. Севастополі: заступника начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Олексія Юсова та заступника начальника слідчого управління – начальника відділу розслідування слідчого управління фінансових розслідувань Ірини Мараховської.

23Під час заняття представник податкової поліції Юсов О.В. окреслив напрями діяльності та задачі Фіскальної служби України, навів практичні приклади щодо протидії аутстаффінгу в Херсонській області, розкрив аспекти порушень щодо умов укладення Трудового договору та Цивільно-правового договору щодо працевлаштування робітників. Мараховська І.В. у своєму виступі зупинилася на окресленні статей Кримінального кодексу України та навела конкретні приклади судових рішень у галузі правопорушень податкового режиму на Херсонщині, навела приклади із свого практичного досвіду, а також дані статистики щодо повернення у державний бюджет коштів.

Коло запитань студентів стосувалося сплати податків, фіктивного підприємництва, податкової знижки на навчання та ін. На усі питання було отримано професійні і відповідно до чинного законодавства відповіді.