БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ

408 жовтня 2019 року доцентом кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Тетяною Моргуновою спільно з працівниками обласного підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці» з курсантами 1 курсу (спеціальність 262 Правоохоронна діяльність).

Фахівці практичного підрозділу ДСНС розповіли поліцейським про порядок виїзду та прибуття на об’єкт пожежогасіння, застосування спеціального обладнання, котре встановлено на базі спеціалізованого автомобіля пожежної охорони, продемонстрували роботу пожежних стволів.

6Курсанти наочно побачили роботу сучасних потужних пристроїв, якими можна оперативно та ефективно ліквідувати пожежу з відстані більше 50 м (струмінь води доходив до половини стройового плацу).

Викладач навчальної дисципліни доцент Моргунова Т.І. з свого боку додаткового розглянула небезпечні фактори горіння (особливо сучасних матеріалів з виділенням шкідливих для організму хімічних речовин), призначення та принцип роботи різноманітних засобів пожежогасіння, спринклерних установок тощо.

На згадку про тісну співпрацю з обласним підрозділом ДМНС викладачі та курсанти із задоволення сфотографувалися на пам’ять про цікаве заняття, яке розширило уявлення поліцейських про роль, місце та порядок взаємодії правоохоронних органів під час забезпечення ними публічної безпеки громадян.

Тарас Вайда, Херсонський факультет