[gtranslate]

Бінарне заняття з адміністративної відповідальності

38 листопада доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу  факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ Анастасією Берендєєвою було проведене бінарне семінарське заняття зі студентами 2-го курсу з навчальної дисципліни «Адміністративне право» на тему «Адміністративна відповідальність» за участю інспектора поліції УПП в Одеській області ДПП лейтенанта поліції Олександра Латиша.

2Під час проведення заняття студентами було проаналізовано загальні засади адміністративної відповідальності в Україні. Особливий інтерес аудиторії викликали цікаві приклади з практичної діяльності, наведені Олександром Латишом, які ілюстрували особливості притягнення до адміністративної відповідальності в окремих випадках.

1Студенти жваво дискутували щодо спірних випадків притягнення до адміністративної відповідальності та визначали, чи буде в кожній конкретній ситуації склад адміністративного правопорушення, а Олександр акцентував, на що потрібно звернути увагу під час такої ситуації.  Особливо представник УПП наголошував на дотриманні законності під час провадження у справах про адміністративне правопорушення та недопущення порушення прав людини.

Семінарське заняття пройшло у жвавій дискусії та допомогло закріпити теоретичні знання студентів практичними прикладами. Також студенти отримали корисні поради щодо тонкощів притягнення до адміністративної відповідальності.