Бінарне заняття з адміністративного права

22 листопада серед курсантів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ проведено чергове бінарне заняття.

2Цього разу лекційне заняття з навчальної дисципліни “Адміністративне право” для курсантів 2-го курсу проводили керівник кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидат юридичних наук Валерія Бондар та старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Дніпровського відділення поліції ХВП ГУНП в Херсонській області майор поліції Ганна Пантак.

Під час лекції курсанти були ознайомлені з правилами складання адміністративних протоколів та винесення постанов про притягнення до адміністративної відповідальності. Наведено перелік законів, якими користуються дільничні офіцери поліції під час виконання службових обов’язків.