Бінарне заняття з адміністративного права

1-23-122 вересня завідувачка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент Валерія Бондар спільно з представниками УПП в Херсонській області ДПП: інспектором відділу моніторингу та аналітичного забезпечення молодшим лейтенантом поліції Віталієм Щербаковим та поліцейським УПП старшим сержантом поліції Сергієм Шапошніковим провели бінарне семінарське заняття для курсантів 2-го курсу з дисципліни «Адміністративне право» на тему «Адміністративно-правові відносини».

Під час бінарного заняття поліцейські розповіли курсантам про здійснення превентивних заходів під час охорони публічного порядку та окреслили особливості складання адміністративних матеріалів за ст. 173, 178 КУпАП. Приклади, наведені поліцейськими, викликали активну дискусію.