Бінарне заняття з адміністративного права

27 березня професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук, доцентом підполковником поліції Катериною Рудой проведено бінарне лекційне заняття серед курсантів 2-го курсу факультету № 1 з навчальної дисципліни адміністративне право із залученням практичного працівника – інспектора сектору кадрового забезпечення Київського ВП у м. Одесі лейтенанта поліції Вероніки Ярошенко.

Тема лекційного заняття “Суб’єкти адміністративного права” присвячена загальним питанням визначення суб’єктів адміністративного права, їх адміністративно-правового статусу, розгляду елементів адміністративної правосуб’єктності, а також розгляду окремих видів суб’єктів публічного адміністрування.

Під час лекції приділено увагу адміністративно-правовому статусу Національної поліції України, а також її структурним підрозділам, названо правові джерела, що регламентують діяльність та визначають їх повноваження.