Бінарне заняття для студентів-першокурсників

????????????????????????????????????Доцентом кафедри державно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ Інною Шаповаловою спільно з начальником служби військ Південного територіального управління Національної гвардії України кандидатом юридичних наук підполковником Сергієм Беньковським проведено бінарне лекційне заняття для студентів 1-го курсу факультету № 4 на тему «Юридична відповідальність».

????????????????????????????????????Під час лекційного заняття було зазначено, що здійснення правопорушення тягне за собою юридичну відповідальність у вигляді застосування заходів державного примусу каральної спрямованості, понесення суб’єктом втрат особистого, організаційного чи матеріального характеру. ????????????????????????????????????У результаті правопорушень виникають охоронні правовідносини, за яких держава має право вживати карні та відновлюючі заходи до правопорушників. Останні зобов’язані нести визначені втрати та відшкодувати потерпілому понесені ним збитки.