Бінарне заняття за участі практичного працівника

attachment05 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу к.ю.н., доцентом підполковником поліції Катериною Рудой та викладачем кафедри к.ю.н. Вікторією Сірко за участю інспектора сектору кадрового забезпечення Київського ВП ГУНП в Одеській області  старшого лейтенанта поліції Вероніки Ярошенко проведено бінарні заняття з курсантами 1-го курсу 106 взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності та з курсантами 1-го курсу 105 взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції на тему «Національна поліція та інші органи МВС».

Під час занять курсанти ознайомилися з поняттям Національна поліція, її системою, принципами організації та діяльності, повноваженнями, кадровим забезпеченням, правовим та соціальним захистом працівників поліції.

Особливу увагу під час заняття приділили особливостям проведення атестації особового складу підрозділів Національної поліції та проходження тестування на Освітньому порталі Національної поліції України. Заняття пройшло цікаво, викликало багато запитань у курсантів до практичного працівника, справило приємні враження.