Бінарне заняття на тему «Населення і міжнародне право»

img_9711img_9696Сьогодні, 21 вересня, доцентом кафедри конституційного та міжнародного права Володимиром Ярмакі спільно з начальницею Головного Управління ДМС України в Одеській області кандидатом юридичних наук Оленою Погребняк проведено бінарне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Міжнародне право» на тему «Населення і міжнародне право».

Керівниця Міграційної служби Одещини розповіла студентам факультету №1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки про основні категорії населення в міжнародному праві. Також були розглянуті питання правового статусу іноземців та правового статусу біженців в Україні. Значна увага була приділена питанням громадянства, особливостям його набуття і втрати.

Студенти активно долучились до обговорення питань, навколо яких точилась жвава дискусія.

img_9706img_9704img_9703img_9702img_9699img_9698  img_9695 img_9693 img_9685