Бінарне заняття на тему «Діяльність інституту уповноваженого з прав людини»

foto8foto605 жовтня на платформі Zoom для студентів 3-го курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» було проведено бінарне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Міжнародний захист прав людини» на тему «Діяльність інституту уповноваженого з прав людини».

Доповiдачем виступила т.в.о. доцента кафедри конституцiйного та мiжнародного права Наталія Костова, а в ролі спікера був Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в південних областях Остапенко Олександр Анатолійович.

foto5foto4На заняття були запрошені: директор навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Юлія Громенко, завідувач кафедри конституцiйного та мiжнародного права Микола Юрченко, студенти 2-го курсу спеціальності «Право» факультету № 1 ННІПК.

В ході бінарного лекційного заняття були розглянуті питання щодо інституту омбудсмена: його функцій та повноважень, національного превентивного механізму як попередження катування в місцях несвободи, а також забезпечення прав громадян у взаємодії з органами Національної поліції.