Бінарне заняття із запобігання та протидії домашньому насильству

23 квітня у Херсонському факультеті ОДУВС для студентів 3-го курсу професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Юлією Кузьменко разом із заступником директора Регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Оленою Іпатенко та заступником начальника відділу правоосвітництва Херсонського місцевого центру з БВКД Володимиром Куценко було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Запобігання та протидія домашньому насильству».

1Заняття складалося з двох блоків. Перший блок – презентація системи безоплатної правової допомоги в Херсонській області – представляла О. Іпатенко, а другий – роль системи БВПД щодо захисту прав постраждалих від насильства – В. Куценко. Було окреслено шляхи співпраці регіональних центрів безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області з підрозділами Національної поліції України, роздано роздатковий матеріал та надано контактні телефони. Усіх студентів запросили на день відкритих дверей Регіонального центру. Також фахівцями центру окреслено вимоги щодо працевлаштування майбутніх юристів.

Студенти ставили багато питань, що стосуються їх майбутньої практичної діяльності, цікавилися практичними випадками справ домашнього насильства та статистичними даними по Херсонській області, а також активно цікавились умовами працевлаштування в Регіональному центрі.