Практична складова навчального процесу

30 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ викладачем кафедри адміністративного права та адміністративного процесу к.ю.н. Вікторією Сірко за участю інспектора відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Одеській області старшого лейтенанта поліції Дмитра Яровця проведено бінарне заняття з курсантами 1-го курсу 104 взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції на тему «Національна поліція та інші органи МВС».

Під час заняття курсантів ознайомили з поняттям «Національна поліція», системою, принципами організації та діяльності, повноваженнями, кадровим забезпеченням, правовим та соціальним захистом працівників поліції.

na ra rng