Бінарне заняття для курсантів університету за участю практичного працівника

12 Під керівництвом доцента кафедри адміністративної діяльності поліції підполковника поліції Алли Пишної на 3-му курсі факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності відбулося чергове бінарне заняття з навчальної дисципліни «Партнерство поліції та суспільства», за участю інспектора відділу превентивної комунікації управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Одеській області старшого лейтенанта поліції Крістіни Мажар.

Під час заняття були розглянуті питання створення відділу превентивної комунікації, його завдань та перспектив, роз’яснені умови набору, вимоги до кандидатів та порядок прийняття на роботу. Крістіна Мажар провела аналіз участі відділу у масових заходах, які відбулись у місті Одеса у 2018 – 2019 роках, розповіла про отриманий досвід під час служби у відділі.

dscf7549 dscf7565 dscf7578

dscf760532