Бінарне семінарське заняття зі студентами ОДУВС — ОДУВС

Бінарне семінарське заняття зі студентами ОДУВС

26 квітня 2018 року з метою наближення теорії до практики, а також підвищення якості освіти в ОДУВС викладачем кафедри кримінального права та кримінології підполковником поліції Грішиним В.А. спільно зі старшим оперуповноваженим відділу протидії наркозлочинності ГУНП в Одеській області майором поліції Алексєєнко М.О. було проведено бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Кримінальне право (особлива частина)» зі студентами 3-го курсу 2 групи факультету № 4.

img_20180426_134648_692Мета заняття — застосування студентами набутих теоретичних знань у здійсненні кваліфікації злочинів, передбачених розділом ХІІІ Особливої частини КК України «Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів та інші злочини проти здоров’я населення» та розгляд найбільш актуальних проблем у сфері протидії наркозлочинності на практиці.

Під час проведення семінарського заняття було акцентовано увагу студентів на правових підставах та особливостях провадження у справах в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів; наведено практичні приклади та надано відповіді на запитання студентів. Також мала місце жвава дискусія щодо проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 01.08.2000 № 188 «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу»», метою якого є приведення невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу, у відповідність до рекомендацій міжнародних інституцій.