Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності»

Викладачем кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення кандидатом юридичних наук Оленою Мельніковою проведено бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності» на тему: «Інформаційні системи та підсистеми підрозділів Національної поліції України».

63bd8cb1-f402-469a-ad38-0f675754cf4bЗахід відбувся за участі студентів 2 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки із залученням старшого оперуповноваженого відділу з розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області капітана поліції Володимира Мельнікова.

Під час заняття було детально розглянуто сучасні інформаційні системи, якими користуються працівники підрозділів Національної поліції, які підсистеми входять до складу інформаційних систем, а також, які обліки ведуться на різних рівнях системи інформаційного забезпечення. Особливу увагу було приділено використанню ІІПС ГУНП в Одеській області (АРМОР – Одеса), ІІПС МВС України (АРМОР – МВС), системі централізованого управління нарядами поліції (система «ЦУНАМІ»), а також ДП «НАІС».

Під час семінарського заняття практичний працівник розповів про специфіку практичної діяльності та всі її сторони, а також привів різноманітні приклади зі свого практичного досвіду.

Студенти ставили питання, які стосуються їх практичної діяльності, на які отримували повні та чіткі відповіді з посиланнями на чинне законодавство України.