Бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Адміністративний процес»

03 листопада 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Вікторією Томіною та слідчим ОМВ СУП ГУНП в Одеській області підполковником поліції Жанною Мішиною було проведено бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» за темою «Провадження зі звернень громадян» серед курсантів 3-го курсу 302 навчального взводу факультету № 3.

Під час заняття були розглянуті питання стосовно законодавства України у сфері роботи зі зверненнями громадян; відомчі нормативно-правові акти, які регламентують роботу органів Національної поліції України зі зверненнями громадян; порядок прийому, реєстрації,обліку і розгляду звернень громадян.

Тож, такі заняття тільки на користь нашим вихованцям, адже вони слугують  обміну досвідом та ефективнішому закріпленню знань.