Бінарне практичне заняття за участю представника батальйону поліції особливого призначення

231 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ старший викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки майор поліції Віталій Прядко та викладач кафедри Олена 7Дьорова провели заняття з навчальної дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» з курсантами першого курсу 102 навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. До проведення заняття було залучено працівника практичного підрозділу – капітана поліції Ігоря Кірюхіна, старшого інструктора групи кадрового забезпечення батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області.

Упродовж практичного заняття було розглянуто тему «Застосування сили: огляд». Відбулося обговорення ситуацій, пов’язаних із застосуванням спеціальних засобів, діями працівників поліції під час проведення огляду особи та її особистих речей.

Інструктор роз’яснив порядок перевірки документів у підозрілих осіб, надав рекомендації щодо дотримання особистої безпеки під час огляду осіб, транспортних засобів.

Кафедра тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки