Бінарне практичне заняття з вогневої підготовки на базі Херсонського факультету

04 листопада старшим викладачем кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету майором поліції Олександром Каменщиком проведено бінарне заняття з вогневої підготовки спільно зі слідчим слідчого відділу Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області лейтенантом поліції Олександром Плотніковим.

У відповідності до програми навчальної дисципліни старший викладач кафедри СФтаВП Каменщик О.В. ознайомив курсантів третього курсу (302 навчальний взвод, спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність») з діями працівників поліції щодо застосування вогнепальної зброї у типових та екстремальних ситуаціях. Значна увага науково-педагогічного працівника була приділена необхідності дотримання поліцейськими заходів безпеки, а також  важливості врахування правових підстав застосування зброї.

zobrazhennya_viber_2019-11-04_13-47-49Працівник практичного підрозділу лейтенант поліції Плотніков О.Р. розповів про чинний порядок закріплення зброї за поліцейськими, охарактеризував порядок отримання зброї в черговій частині, проінформував курсантів щодо дотримання поліцейськими Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області вимог законодавства щодо поводження зі зброєю під час несення служби, звернув увагу на помилки молодих поліцейських, які допускають при несенні служби після навчання у ЗВО МВС України.

Курсанти із зацікавленням розпитували у слідчого про випадки застосування зброї працівниками ГУНП в Херсонській області під час припинення злочинів, що траплялися останнім часом в південному регіоні, наскільки правомірним було застосування поліцейськими зброї під час несення служби з охорони публічного порядку та в боротьбі із злочинністю.

Курсанти для себе усвідомили важливість отримуваних знань з вогневої підготовки для належного здійснення правоохоронної діяльності в практичних підрозділах Національної поліції, з практичного боку переконалися у необхідності дотримання заходів безпеки.

Внаслідок проведення бінарного заняття потенційне молоде поповнення лав поліції отримало дієву мотивацію в частині подальшого удосконалення своїх навичок діставання зброї з кобури (підсумку) та проведення влучної стрільби.

Тарас Вайда, Херсонський факультет