БІНАРНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ВИБУХОТЕХНІЧНОМУ УПРАВЛІННІ ГУНП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

3Бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» було проведено на базі Вибухотехнічного управління ГУНП в Одеській області.

Курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції відвідали Вибухотехнічне управління ГУНП в Одеській області, на базі якого проводилося практичне заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» photo5337067293227723926за темою «Попередження та розслідування злочинів, пов’язаних з незаконним обігом вибухових речовин та вибухових пристроїв».

Заняття проводили в.о. завідувача кафедри ОРД Сергій Єгоров та доцент кафедри ОРД кандидат юридичних наук полковник поліції Євген Поляков.

Перед курсантами виступили начальник відділу техніко-криміналістичного забезпечення ВТУ підполковник поліції Артем Купченко, заступник начальника ВТУ полковник поліції Тетяна Чорній та інспектор ВТУ старший лейтенант поліції Анатолій Соколовський. Вони розповіли про основні напрями роботи Вибухотехнічного управління, про особливості виявлення вибухових речовин та вибухових пристроїв, а також відповіли на численні запитання.