Бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни «Судова медицина та психіатрія»

01 листопада професором кафедри криміналістики та психології кандидатом юридичних наук майором поліції Олександром Зайцем для курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ проведено бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни «Судова медицина та психіатрія» за темою: «Особливості проведення судово-медичної експертизи».

photo5336971919183948825photo5336971919183948826Практичне заняття проходило на базі Одеського обласного бюро судово-медичних експертиз спільно із лікарем, судово-медичним експертом-імунологом відділення судово-медичних молекулярно-генетичних експертиз Одеського обласного бюро СМЕ кандидатом медичних наук, доцентом Русланом Кривдою. Лікар підкреслив, що судова медицина являє собою самостійну медичну дисципліну, яка вивчає і вирішує медичні та біологічні проблеми, що виникають в слідчій і судовій практиці. У свою чергу, курсанти нашого вишу отримали не лише відповіді на свої запитання щодо проведення судово-медичної експертизи, але й багато нових знань у цій галузі.