Бінарне практичне заняття з елементами тренінгу

23 квітня для курсантів 3 курсу факультету № 3 професором кафедри цивільно-правових дисциплін Андрієнко І.С. було проведено відкрите бінарне практичне заняття з елементами тренінгу з навчальної дисципліни «Цивільний процес» за участі голови юридичної компанії «AS LEGAL» Андрєєва М.Ю.

Заняття проводилося за темою: «Судовий розгляд» та мало на меті формування та закріплення цілісних знань та вмінь щодо судового розгляду як основного етапу цивільного судочинства.

Андрєєв М.Ю. поділився власним досвідом участі у судовому процесі в якості представника та експерта з питань права, розкрив окремі аспекти розгляду справ у порядку цивільного судочинства, окреслив коло новел цивільного законодавства та їх реалізації у практичній діяльності.

У рамках бінарного заняття була проведена ділова гра «Судові  дебати», завдяки якій курсанти мали змогу отримати практичні навики  участі в судовому процесі в якості учасників цивільного судочинства, а також досвід складання процесуальних документів.