Бінарна лекція з адміністративного процесу

25 листопада доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Ольга Волокітенко провела бінарну лекцію серед студентів 2-го курсу факультету № 1 ННІПтК з адміністративного права за темою: «Адміністративний процес» із залученням практикуючого адвоката кандидата юридичних наук Тетяни Євчук.

img_7782img_7794Під час лекції студенти дізнались, що адміністративний процес має всі ознаки юридичного процесу та характеризується рядом особливостей, притаманних тільки йому. Майбутні юристи звернули увагу на вивчення поняття адміністративного процесу, його принципів та стадій, засвоїли поняття адміністративної процедури, дізнались про те, які саме є види адміністративно-процедурних норм.

Студенти проявляли дуже високу зацікавленість тематикою заняття, ставили запитання та отримували відповіді на них, що допомогло кращому засвоєнню матеріалу.