Бібліотечний фонд університету поповнився раритетним виданням

Сьогодні професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Албул Сергій Володимирович презентував бібліотеці раритетне видання – двотомник «Вибрані твори» А. Ф. Коні.

Друге видання «Вибраних творів» видатного судового оратора видане у 1959 році. Опубліковано у двох томах. У перший том увійшли найбільш відомі статті і замітки Анатолія Федоровича Коні, його відомі судові промови, які викликають інтерес і не втратили свого значення у наш час.

Другий том починається зі спогадів видатного судового оратора про справу Віри Засупіч. Також опубліковані спогади та листування з видатними російськими письменниками, а також спогади юриста про його судову діяльність, статті законів, на які А.Ф. Коні посилався у своїх творах.

Бібліотека дякує за поповнення фонду!