Безпечне та здорове майбутнє праці

????????????????????????????????????З 28 квітня по 06 травня науково-педагогічні працівники та студенти Одеського державного університету внутрішніх справ долучилися до ініціативи Міжнародної організації праці та взяли участь у заходах до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

????????????????????????????????????В рамках вивчення навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» доцентом кафедри трудового, земельного та екологічного права ОДУВС кандидатом юридичних наук Олександром Антоненком були проведені практичні заняття з охорони праці за темою «Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій» для студентів 3-х курсів факультету № 4.

????????????????????????????????????На засіданні наукового гуртка кафедри за участі студентів магістратури проведено обговорення постанови КМУ «Про деякі питання розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій», студентів ознайомлено з додатками до постанови щодо форми актів розслідування нещасних випадків. Окрему увагу приділено спеціальному розслідуванню нещасних випадків, розслідуванню аварій, професійних захворювань та отруєнь.