Бесіда з профілактики вірусних захворювань

????????????????????????????????????На виконання листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 25.02.20 № 1255/02/52-01-02 «Про проведення профілактично-роз’яснювальних заходів в навчальних закладах щодо запобігання захворювання на короновірус» керівництвом факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу у вигляді бесіди зі студентами 1-4 курсів та викладацьким складом факультету. ????????????????????????????????????

Студентам роз’яснено основні методи та засоби профілактики інфекційних захворювань, доведено порядок дій у разі наявності проявів вірусного захворювання. Відповідну інформацію розміщено на інформаційних стендах факультету.

Також, 10 березня професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Сергієм Барановим інформаційно-роз’яснювальна бесіда з профілактики вірусних захворювань проведена зі студентами 1-шої  групи 3-го курсу здобувачів освітнього ступеню «бакалавр» факультету №1 ННІПК.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????