Бажаючим вивчати англійську мову!

Міністерство освіти і науки та соціальний проект «Lingva.Skills» запрошують освітян, студентів та науковців пройти безкоштовні онлайн-курси англійської мови.

Специфіка запропонованої методики полягає в активному використанні мови та постійному тренуванні як вже засвоєного раніше матеріалу, так і нового з урахуванням психологічних аспектів навчання.

Участь у проекті безкоштовна. Для участі в ньому потрібно надати персональні дані (ПІБ) до 10.11.2016 року за телефоном відділу міжнародних зв’язків ОДУВС 734-93-41, оскільки від навчального закладу подається колективна заявка.

Таким чином, зареєструватися у проекті може колектив будь-якої школи, освітньої чи наукової установи.

Навчатися можна в будь-який час. Зараз є можливість пройти рівні А1 – А2. З нового року будуть доступні рівні В1 и В2.

Department of International Relations of

Odessa State University of Internal Affairs