Батл серед студентів “Хто крутіше?”

img_2783img_279513 листопада в Навчально-науковому інституті права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ на факультеті №1 під керівництвом декана факультету Поліни Балтаджи відбувся батл «Хто крутіше?» серед студентів спеціальностей «Правоохоронна діяльність» та «Право».

Учасники заходу повинні були вирішити питання, студенти якої спеціальності кмітливіші, розумніші та активніші. Оригiнальнi конкурси – це можливiсть проявити не лише ерудицiю та спеціальні знання, а й спосiб продемонструвати командний дух та дружнiй азарт. Кожна команда показувала вміння логічно мислити, аргументувати свої відповіді та навіть використовувати фізичну силу. Відповідно до підсумків всіх конкурсів, було визначено, що перемогла дружба. Адже цей факультет – це велика родина.

За ідею та організацію батлу майбутні правоохоронці та юристи висловили подяку студенткам 3-го курсу спеціальності «Право»: Ярославі Луковській, Наталі Велитнюк та Ірині Гамурар.

img_2784 img_2794  img_2796