АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ: ТЕОРІЯ, ОРІЄНТОВАНА НА ПРАКТИКУ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ триває атестація слухачів магістратури факультету № 1 (денна форма навчання) на здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю «Право».

2  Сьогодні перед екзаменаційною комісією під головуванням заступника начальника – начальника кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області полковника поліції Сергія Леонідовича Дьорова – практичні працівники, які завершують навчання в магістратурі.3

До складу екзаменаційної комісії входять провідні фахівці кафедр оперативно-розшукової діяльності, кримінального процесу, кримінального права та кримінології, криміналістики, судової медицини та психіатрії.4

Необхідно зазначити, що комплексний екзамен, який включає питання щодо кваліфікації злочинів, особливостей розслідування окремих видів злочинів та оперативно-розшукової діяльності, має суто практичне спрямування.

Вже завтра випускники-магістри продовжать службу в практичних підрозділах Національної поліції України.