Адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції України

img_20191030_160454_02630 жовтня для студентів 3-го курсу навчальної групи 17ПДдс в.о. доцента кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету Максимом Бездольним було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції України» за участю практичного працівника – підполковника поліції Наталії Шпадковської, старшого інспектора з особливих доручень відділу проходження служби Управління кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області.

Під час заняття було приділено увагу порядку проведення службових перевірок, видам стягнень та заохочень, які застосовуються до працівників Національної  поліції України.