Зустріч ректора університету з представницею громадської організації «Десяте квітня»

ccf01f34-e0f8-482b-a06f-172e74e204a9Сьогодні, 20 травня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з представницею громадської організації «Десяте квітня» Ельвірою Зейтуллаєвою та головою кримськотатарської громади Одеської області Мєр’єм Джеліловою.

Питання, які обговорювалися під час зустрічі, стосувалися функціонування створених на базі вишу освітніх центрів «Крим-Україна», «Донбас-Україна» та навчання в університеті молоді з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та території окремих районів Донецької і Луганської областей за спрощеною системою.

16b84189-a2cf-4a82-900e-839e9c85e6eaРектор університету В’ячеслав Аброськін наголосив: «Ми готуємо майбутніх поліцейських, які будуть гарантовано працевлаштовані в підрозділах Національної поліції України. Діти, які навчатимуться в нашому університеті, перебуватимуть у повній безпеці. За кожного з них ми несемо персональну відповідальність».

d764c23d-de5f-45f7-bc59-86b8114995b5Своєю чергою, Ельвіра Зейтуллаєва відмітила, що дійсно важливою перевагою навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, і про це повинні знати батьки майбутніх вступників з окупованих територій, є те, що дитина, яка вступить до вишу, перебуватиме на повному державному забезпеченні, зокрема, отримає формений одяг, безоплатне житло та харчування.

«До закладів вищої освіти системи МВС України та військових навчальних закладів вступають ті люди, які пов’язують себе та своє життя з державою. Це говорить про їх бажання в подальшому жити, навчатися та з’єднувати окуповані території Криму та Донбасу з Україною», – додав ректор університету.

Слід зазначити, що діяльність ГО «Десяте квітня» спрямована на захист уразливих груп: біженців, внутрішньо переміщених осіб, осіб, що є особами без громадянства чи під ризиком без громадянства, та всіх інших, хто з тих чи інших причин не здатен зробити це самостійно.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості щодо підписання меморандуму про співробітництво.