Бінарне заняття зі спеціальної фізичної підготовки

06 листопада викладачем кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Наталею Онопченко на виконання графіку проведення бінарних занять кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС було запрошено майора поліції Віктора Чернушенка, т.в.о. начальника ізолятора тимчасового тримання № 1 ГУНП в Херсонській області.

07-img_20191106_115736На цей раз бінарне заняття проведено з курсантами 104 навчального взводу з навчальної дисципліни «Спеціальна фізична підготовка» − у борцівській залі під керівництвом викладача першокурсники засвоювали техніку виконання прийомів затримання та конвоювання. Варто зазначити, що Наталя Василівна є майстром спорту України міжнародного класу з боротьби самбо, а також майстром спорту СРСР з дзюдо.

У вступній частині викладач мотивувала важливість теми для правоохоронної діяльності в цілому, довела мету та зміст практичного заняття, представила запрошеного поліцейського, котрий на практиці безпосередньо майже щоденно має справу із конвоюванням затриманих осіб-правопорушників.

На початку основної частини бінарного заняття майором поліції Чернушенко В.В. проведена міні-лекція, в якій правоохоронець розповів про випадки можливого використання техніки прийомів затримання та конвоювання з врахуванням реальних життєвих ситуацій, звернув увагу на необхідність дотримання поліцейських правових підстав під час застосування правоохоронцями заходів примусу.

02-img_20191106_122344У практичній частині заняття поліцейський продемонстрував курсантам виконання техніки прийомів затримання та конвоювання, особливу увагу офіцер поліції приділив типовим помилкам, котрі можуть допускати молоді правоохоронці під час несення служби з охорони публічного порядку при затриманні та конвоюванні правопорушників.

У заключній частині бінарного заняття керівник ІТТ ознайомив курсантів на основі власного досвіду з декількома екстремальними ситуаціями, котрі трапились під час несення служби, навів як позитивні приклади застосовані способи їх вирішення, а також відповів на чисельні запитання курсантів.

Наприкінці заняття викладач Онопченко Н.В. підвела підсумки роботи курсантів з відпрацювання прийомів затримання та конвоювання, надала завдання до самостійної підготовки.

Безумовно, бінарне заняття із залученням практичного працівника ГУНП в Херсонській області викликало жвавий інтерес у молодих поліцейських, збагатило їх знаннями, сприяло удосконаленню навичок застосування заходів фізичного впливу для успішного виконання фахових завдань у майбутньому.

Тарас Вайда, Херсонський факультет