Бінарне заняття з кримінального права

На виконання програми заходів осінньої школи права «Роль практичної діяльності у становленні студента – юриста» старшим викладачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін Савельєвою І.В. спільно із заступником керівника тренінгового центру ГУНП в Херсонській області, підполковником Рубан К.П. проведено бінарне лекційне заняття з  навчальної дисципліни «Кримінальне право».

08_209-108 жовтня студенти 2-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та студенти 2-го курсу історико-юридичного факультету Херсонського державного університету мали можливість ознайомитися з практичними питаннями кваліфікації злочинів, зокрема за ознаками об’єктивної сторони складу злочину.

Під час лекції були розглянуті питання нормативного закріплення ознак об’єктивної сторони в чинному Кримінальному кодексі України. Студенти зацікавлено слухали та активно задавали питання щодо реальних кримінальних справ, у яких факультативні ознаки об’єктивної сторони впливали на кваліфікацію діянь. Також були розглянуті особливості кваліфікації злочинів з матеріальним, формальним та усіченим складом.