Курсант ОДУВС затримав грабiжникiв «на гарячому»

23 червня, під час провітрювання приміщень головного корпусу університету, з підвіконня через решітку було викрадено сумочку, залишену курсанткою під час прибирання.

Грабіж скоїли четверо молодиків, які проходили повз відчинене вікно.

Оперативно зреагувавши, курсант 3-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Герман Вадим, який ніс службу в добовому наряді, наздогнав та затримав двох із них, проте двом іншим, у яких залишилась сумочка, вдалося втекти.

Як виявилося, один із затриманих курсантом молодиків раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України. До того ж в його сумочці було виявлено пневматичний пістолет.

Наразі фото зниклих злочинців, зроблені із записів камер відеоспостереження, передано усім патрульним поліцейським м. Одеси для їх пошуку та затримання.