Представник університету взяв участь у Міжнародному круглому столі з питань розвитку судової експертизи

img_624812 червня доцент кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Микола Янковий взяв участь у засіданні Міжнародного круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку судової експертизи», організованого Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз. Захід було присвячено пам’яті одного із засновників та першого керівника Одеського Кабінету науково-судової експертизи Миколи Макаренка.

img_6421Метою круглого столу є обмін досвідом у напрямку здійснення судових експертиз. Під час засідання були висвітлені питання взаємодії судових експертів за окремими напрямками судових експертиз: як класичних криміналістичних досліджень, так і експертиз, які проводяться за допомогою сучасного обладнання.

«Даний захід об’єднує вузькоспеціалізовану спільноту – судових експертів, але саме від їхнього висновку залежить прийняття рішень судом і долі тих громадян і юридичних осіб, що мають судові спори. Тому такі заходи є дуже важливими», – зазначив директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Артем Ріпенко.

Організатори заходу планують зробити його щорічним та збирати представників наукових установ, судових експертів, криміналістів як з України, так і з інших країн.