Правові та організаційні основи забезпечення прав дитини

viber-image_5В ОДУВС продовжується робота щодо реалізації заходів відповідно до Меморандуму між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Agriteam Canada Consulting Ltd. щодо підтримки впровадження ініціативи співробітництва в галузі захисту прав дитини.

viber-image_12Так, керівник Центру гендерної освіти, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Олена Ковальова провела тренінг для курсантів 203 взводу факультету №2 на тему: «Правові та організаційні основи забезпечення прав дитини», метою якого було:

– підвищити рівень знань курсантів факультету з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності органів Національної поліції щодо правових та організаційних основ забезпечення прав дитини;

– сформувати розуміння важливості захисту прав дитини та дотримання основоположних принципів поводження з дитиною;

– визначити особливості здійснення поліцейського піклування тощо.

Результати проведення тренінгу також сприятимуть удосконаленню навчальних посібників з питань захисту прав дітей для поліцейських, до розробки яких долучені й представники ОДУВС.

viber-image_7 viber-image_11 viber-image_4