• Українська
  • English
×

Підвищення кваліфікації патрульних поліцейських

13 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск поліцейських патрульної поліції Управління патрульної поліції в Одеській області ДПП, які проходили курси підвищення кваліфікації у відділі післядипломної освіти вишу.

Протягом двох тижнів працівники поліції навчалися та підвищували свій рівень підготовки з питань, безпосередньо пов’язаних зі службовою діяльністю.

dsc_0390dsc_0375Під час навчання патрульні вдосконалювали свої знання з основ конституціоналізму та прав людини, толерантності та недискримінації в роботі поліцейського, протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, професійної етики, антикорупційного законодавства, ефективної комунікації, стресостійкості тощо.

Основна частина навчання була відведена на вдосконалення практичних навичок, зокрема, зі складання процесуальних документів, їх перевірки та виявлення ознак підробки, тактичних дій патрульного під час масових заходів, навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуативних завдань.

На зборах, присвячених завершенню навчання, провідний фахівець відділу післядипломної освіти ОДУВС підполковник поліції Микола Ткаченко вручив слухачам свідоцтва про підвищення кваліфікації та побажав успіхів у подальшій професійній діяльності.

  dsc_0387  dsc_0388dsc_0372

Перейти до вмісту