ЄВІ/ЄФВВ: ЗАТВЕРДЖЕНО КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ

Вступ на навчання до університету для здобуття ступеня магістра на спеціальність «Право» відбувається на основі результатів ЄВІ та ЄФВВ, на спеціальності «Правоохоронна діяльність» та «Системний аналіз» – відбувається на основі результатів ЄВІ та фахового вступного випробування.

Реєстрація для участі в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 26 квітня до 17 травня. Її здійснюватиме приймальна комісія Одеського державного університету внутрішніх справ.

У 2022 році будуть дійсними результати ЄВІ 2020-2022 років, ЄФВВ – 2022 року.

ЄФВВ передбачає виконання завдань двох тестів: із загальних навчальних компетентностей та предметного.  Із проєктами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися на сайті МОН.

ЄВІ ‒ проходження тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Із програмою, на основі якої буде складено тестові завдання, можна ознайомитися за посиланням.

Основна сесія ЄВІ/ЄФВВ триватиме протягом 20 червня – 1 липня.

Тестування із загальних навчальних компетентностей відбудеться 20 червня, єдиний вступний іспит – 22 червня.

Графік предметних тестів ЄФВВ:
24 червня – економіка та міжнародна економіка, право та міжнародне право;
29 червня – облік та фінанси, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія;
1 липня – управління та адміністрування.

Якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації вони оберуть, який складатимуть в основну, а який – у додаткову сесію.

Результати ЄВІ/ЄФВВ буде визначено до 12 липня 2022 року.

Телефони для довідок: 0966828463, 0949472017, 0949518009.