Засідання Вченої ради в університеті

Сьогодні, 12 травня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання Вченої ради.

На початку зібрання ректор університету Сергій Кузніченко вручив відзнаки МВС працівникам та здобувачам вищої освіти ОДУВС.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу, самовідданість і високий професіоналізм почесні нагороди, а саме: нагрудний знак «За відзнаку в службі» та «Грамоти» отримали слухачка магістратури та курсанти вишу.

Відзнакою МВС «Грамота» також нагороджено завідувачку відділення документального забезпечення університету Наталію Грибенчу.

Разом з цим, очільник вишу привітав з Днем народження т.в.о. декана Херсонського факультету Ніну Голенко та побажав всім мирного неба, міцного здоров’я, подальших звершень і нових здобутків.