Тематична виставка до Дня науки

У читальному залі університетської бібліотеки оформлено тематичну виставку до Дня науки, який відзначається у третю суботу травня. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97.

День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Україна являє собою державу з високим рівнем освіти і науки. НАН України – Національна Академія Наук України була заснована 27-го листопада 1918-го року і зараз має 3 секції, близько 14-ти відділень і 170 інститутів та інших наукових установ, а також 1400 науково-дослідних інститутів і 330 закладів вищої освіти, в котрих працюють більш ніж 7000 докторів і 78000 кандидатів наук.

Ми вітаємо науковців нашого університету зі святом, прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя та нових наукових досягнень!