ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ СЕРГІЯ КУЗНІЧЕНКА З ДНЕМ НАУКИ

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня науки!

Це свято вшанування наукових традицій, досягнень учених, які багатогранною щоденною працею впроваджують новітні технології, примножуючи інтелектуальний потенціал вітчизняної та світової науки.

Не зважаючи на виклики нашого часу, щодня ви вносите свій неоціненний вклад у нашу спільну перемогу.

Ваш високий професіоналізм, знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим фундаментом, завдяки якому живе і розвивається українська наука.

Дорогі науковці, бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку та добробуту, нових відкриттів і досягнень на науковій ниві!

А колективу університету зичу нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог заради рідної України.

ректор університету

доктор юридичних наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України,

член-кореспондент Національної академії правових наук України