Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та аспірантів закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-травні 2022 року.

Під час навчання учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають нові знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Відбір відбуватиметься у два етапи:
• Перший етап – відбір за заявками;
• Другий етап – онлайн-тест з метою перевірки знань на європейську тематику. У разі необхідності можливі онлайн-співбесіди для студентів з метою перевірки рівня володіння англійською.

Посилання на заявку для студентів та аспірантів: https://bit.ly/3HnBsKB

Дедлайн подачі заявок 18:00, 07 березня 2022 року.

Переможці відбору будуть повідомлені особисто електронною поштою не пізніше 15 березня 2022 року.

За детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародного співробітництва.