Онлайн-зустріч з кандидатами на посади молодших командирів

24 листопада відбулась онлайн-зустріч психолога відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету Ірини Гончарук з кандидатами на посади молодших командирів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, яка мала на меті обговорення питань щодо можливих проблем контролю дотримання дисципліни курсантами в період дистанційного навчання.

Обговорювались питання щодо рівня успішності курсантів та готовності до складання заліків, необхідності дотримання режиму та самодисципліни, підвищення рівня когнітивної мотивації та ролі молодших командирів курсу в згуртуванні особового складу навчальних взводів та курсу в цілому. По завершенні зустрічі командирам було повідомлено про розміщення матеріалів щодо самомотивації до навчання та рекомендацій стосовно підготовки до першої екзаменаційної сесії.