Обговорення особливостей документування поліцейськими окремих правопорушень на водних об’єктах України

17 червня проректором Одеського державного університету внутрішніх справ д.ю.н., професором полковником поліції Максимом Корнієнком була організована робоча зустріч заступника начальника Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України полковника поліції Андрія Карпини з науково-педагогічним складом кафедр адміністративної діяльності поліції, адміністративного права та адміністративного процесу, кримінального права та кримінології.

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання діяльності підрозділів поліції, зокрема, щодо порядку документування поліцейськими окремих правопорушень на водних об’єктах України, особливостей зупинки малих, спортивних суден, водних мотоциклів, засобів розваг на воді; підстав та порядку затримання особи, яку підозрюють у вчиненні правопорушення, обстеження на стан алкогольного або наркотичного сп’яніння, кваліфікації окремих адміністративних та кримінальних правопорушень тощо.

Андрієм Карпиною було наголошено на актуальності розробки науково-педагогічним складом університету методичних рекомендацій з порядку документування поліцейськими окремих правопорушень на водних об’єктах України для практичних працівників Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України.

Окремо обговорювалися напрями подальшого співробітництва Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України з Одеським державним університетом внутрішніх справ.