Участь курсантів ОДУВС у міжнародних конференціях

Протягом листопада-грудня 2021 року під керівництвом наукового керівника – доцента кафедри кримінального права та кримінології капітана поліції Вікторії Щирської курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції взяли участь у конференціях за кордоном, а саме:

– X Міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE FOUNDATIONS OF MODERN SCIENCE AND PRACTICE», 23-26 листопада 2021 р., Афіни, Греція;

XI Міжнародній науково-практичній конференції «MODERN ASPECTS OF  SCIENCE AND PRACTICE», 30 листопада – 03 грудня 2021 р.,  Мельбурн, Австралія.

Курсанти 2-го курсу ФПФПКП: Шкірченко Інна, Пастух Ілона, Бакаленко Марія, Білова Любов підіймали актуальні питання кримінального законодавства у своїх дослідженнях. По завершенню наші здобувачі вищої освіти отримали сертифікати про участь у наукових заходах.