З представниками ХНУВС підведено підсумки реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти МВС

В Одеському державному університеті внутрішніх справ підведено підсумки реалізації програми академічної мобільності курсантів і працівників Харківського національного університету внутрішніх справ. З учасниками програми поспілкувався ректор університету доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко.

Очільник вишу подякував гостям за те, що поділилися власним досвідом, і виразив впевненість, що таке безпосереднє спілкування між колегами обов’язково принесе позитивний результат.

Наразі протягом тижня викладачі та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ мали нагоду ознайомитися з матеріально-технічною та навчальною базою вишу, взяти активну участь у навчальних та наукових заходах університету.

За результатами участі в програмі академічної мобільності працівникам та курсантам ХНУВС видано відповідні свідоцтва.