Засідання спеціалізованої вченої ради в університеті

20 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.025 щодо захисту дисертації Позігун Інни Олександрівни «Верховенство права як принцип адміністративного процесу в Україні та державах континентального права» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням доктора юридичних наук, професора Калаянова Дмитра Петровича, професора кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ МВС України.

Опонентами виступили:

Ковальчук Алла Юріївна, доктор юридичних наук, доцент, начальник відділу дослідження проблем протидії кіберзлочинності та загрозам інформаційній безпеці Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України;

– Кучук Андрій Миколайович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри права та методики викладання правознавства Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Рецензенти:

– Денисова Аліна Володимирівна, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ МВС України;

– Ковальова Олена Володимирівна, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ МВС України.

Науковий керівник: Корнієнко Максим Вікторович, доктор юридичних наук, професор, проректор Одеського державного університету внутрішніх справ МВС України.

За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Позігун Інні Олександрівні ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».