В ОДУВС завершилась тижнева програма академічної мобільності між закладами вищої освіти МВС

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко провів зустріч з викладачами та курсантами Львівського державного університету внутрішніх справ, які за програмою академічної мобільності протягом тижня перебували в ОДУВС.

Сергій Кузніченко відмітив важливість обміну досвідом та комунікації у такому форматі, адже це гарна нагода поділитися корисними здобутками та напрацюваннями з метою їх подальшого впровадження в навчальний процес.

«Ми задоволені участю у такій програмі. Найбільше нам сподобалася вогнева підготовка, яка в ОДУВС викладається на дуже високому рівні. Також ми мали нагоду відвідати навчальний корпус університету на «Академії поліції», де нас найбільше вразило тактичне містечко та 100-метровий автоматний тир», – поділилася враженнями курсант ЛьвДУВС Вікторія Душна.

За результатами участі в програмі академічної мобільності працівники та курсанти ЛьвДУВС отримали відповідні свідоцтва.