В ОДУВС розпочала роботу Школа молодших командирів

12 січня розпочала свою роботу Школа молодших командирів, навчання у якій проходять курсанти-кандидати на посади молодших командирів.

Психологи відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету впровадили використання новітніх інтерактивних сервісів Google. Для зручності, більш ефективного сприйняття матеріалів, які викладаються на заняттях, кожен курсант встановив додаток Google-Класрум.

У цьому році учасникам запропоновано творче завдання на тему «Самопрезентація. Я – командир!», в якому курсанти мали змогу презентувати себе, розрекламувати свої найкращі якості як особистостей та майбутніх управлінців, додатково зазначити свої плани щодо майбутньої взаємодії з керівним складом та психологічною службою, відмітити свої очікування від занять у Школі молодших командирів, надати пропозиції щодо питань, які є найбільш актуальними в роботі з особовим складом. Виконання курсантами домашніх завдань до кожного блоку будуть враховані під час підсумкового заліку.