Спеціальні заходи Еразмус+ під час війни в Україні

Сьогодні, 15 червня, проректор університету полковник поліції Максим Корнієнко разом із начальником відділу міжнародного співробітництва Мариною Арапакі взяли участь у вебінарі щодо Міжнародної мобільності Еразмус+ для українських освітян під час війни в Україні.

Під час вебінару було розкрито питання роботи програми мобільності Еразмус+. Це програма Європейського Союзу у сфері освіти, професійної підготовки молоді та спорту. Еразмус+ включає проєкти, гранти, стипендії, обміни, професійні мережі та необмежені ресурси. Інклюзивність та доступність: для всіх груп населення, зелені та цифрові трансформації.

Також у ході заходу представники університету ознайомились з одним із найширших напрямів програми Еразмус+. КА1 – децентралізований напрям мобільності і є сферою відповідальності та координації Національних агентств Еразмус+ у країнах-членах програми.

У програмі Еразмус+ беруть участь 27 країн з Європи, серед яких: Мальта, Швеція, Італія, Німеччина, Фінляндія та інші.

Спікер вебінару розповіла про специфіку реєстрації у програмі, про особливості подання проєктних заявок та про основні складові участі для бажаючих отримати досвід у Еразмус+.

Наприкінці зустрічі сторони подякували один одному та домовилися про подальшу співпрацю у сфері розвитку мобільності Еразмус+.