Слухачі центру первинної професійної підготовки Херсонського факультету ознайомилися з особливостями роботи ІТТ

Ознайомитися з особливостями роботи ізолятору тимчасового тримання мали змогу слухачі центру первинної професійної підготовки Херсонського факультету ОДУВС.

13 січня на базі ІТТ № 1 ГУНП в Херсонській області викладачі центру організували бінарне заняття з навчальної дисципліни “Організація діяльності ізоляторів тимчасового тримання”.

Начальник ІТТ Віктор Соколенко та старший інспектор сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП в Херсонській області Владислав Димченко ознайомили слухачів з особливостями роботи установи.

У ході виїзного заняття слухачі мали змогу побачити організацію роботи чергового наряду ІТТ, умови утримання затриманих та взятих під варту осіб, забезпечення їх прав, а також наочно ознайомились з особливостями проектування, планування та технічного укріплення ІТТ.